Ізраїль завдав повітряного удару по території Сирії

delete22062012_10У ніч на п’ятницю літаки ВПС ЦАХАЛа завдали удару по цілі на сирійській території, повідомляє ІА REGNUM з посиланням на американські інформаційні агенства і високопоставлених офіційних джерелах.

Повідомляється, що удар був заданий по складу зброї, призначеної для відправки в Південний Ліван. За даними телеканалу АВС, на складі знаходилися пускові установки для запуску ракет з хімічною зброєю.

CNN підкреслює, що Вашингтон має в своєму розпорядженні лише «обмежену інформацію» і не може з повною упевненістю підтвердити нанесення удару по Сирії ізраїльськими ВПС. Офіційний Єрусалим від коментарів відмовився, повідомляє NEWS Israel. Неофіційне джерело в уряді заявив, що Ізраїль не допускав і не допустить поширення хімічної зброї та її потрапляння до рук терористичних організацій.

У п’ятницю ліванська армія повідомила про вторгнення літаків ВПС ЦАХАЛу в повітряний простір Лівану.

Як ми повідомляли раніше, на початку тижня ізраїльська армія поставила під рушницю сотні резервістів для участі у навчаннях біля кордонів з Сирією та Ліваном. За даними армійської прес-служби, у маневрах, які тривали до кінця тижня, війська відпрацювали сценарій «раптової ескалації конфлікту» на півночі.