Ізраїльські солдати на знак протесту покинули свій бойовий пост

ЦАХАЛВ Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) вибухнув скандал після того, як 17 військовослужбовців стрілецької роти батальйону 12 бригади «Голані» напередодні, 2 січня, залишили укріплений пункт на горі Хермон. Про це повідомляє ізраїльський Cursorinfo.

Військовослужбовці стверджували, що протягом довгого часу піддавалися приниженню їх гідності  з боку командирів роти і взводу. Вони покинули свій пост і відмовилися повертатися, незважаючи на вмовляння вищестоящого начальства.

Для переговорів з «бунтівниками» на військову базу на Хермон особисто прибув командир бригади «Голані» полковник Янів Асур, який протягом півгодини також намагався переконати солдатів зайняти свої позиції на бойовому посту.

У прес-службі ЦАХАЛа повідомили, що «військовослужбовці повернулися до виконання своїх обов’язків через короткий проміжок часу і висловили каяття у скоєному».

3 січня солдати постали перед військовим судом, який вів командир батальйону. Вони були визнані винними в непокорі наказу і отримали від 7 до 20 днів гауптвахти.