ВМС України та байкери об’єднують зусилля у військово-патріотичному вихованні молоді

66Питання об’єднання зусиль у справі військово-патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя, проведення спільних акцій та інших заходів обговорені під час зустрічі командувача Військово-Морськими Силами Збройних Сил України віце-адмірала Юрія Ільїна з керівництвом севастопольського мотоклубу «Ідальго» і кримського байкерського клубу «Остров’яни», яка відбулась сьогодні, 3 травня. Зустріч в командуванні національного флоту відбулася в рамках підготовки до легкоатлетичної естафеті на честь 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 69-й річниці визволення Севастополя від німецько-фашистських загарбників, яку українські ВМС спільно з містом проведуть 6 травня, і в якій очікується також участь кримських і севастопольських байкерів.
- Ви так само активно, як і військові моряки, берете участь у заходах до Дня Перемоги, шануєте подвиг визволителів нашої Батьківщини, пам’ять про загиблих у роки війни. У ваших лавах переважно молоді й енергійні люди, і так само на флоті служить, в основному, молодь, тому ми можемо проводити спільні акції з військово-патріотичного виховання, популяризації здорового способу життя та інші, — зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Ільїн, відкриваючи зустріч.
У свою чергу, представники кримських байкерів відзначили, що члени клубів «Ідальго» і «Остров’яни» ведуть спортивний спосіб життя, воліють залишатися поза політикою, а до Дня Перемоги спланували низку заходів щодо вшанування героїв війни, в тому числі участь 6 травня в заходах на Сапун-горі, а також в інших заходах в наступні дні.
44Як з’ясувалося, кримські й севастопольські байкери так само, як і українські військові моряки, шефствують над дитячими будинками регіону. Зокрема, як розповів президент мотоклубу «Ідальго» Євген Турчин, севастопольські байкери допомагають «Будинку малятка», а кримські байкери курирують дитячий будинок у Феодосії.
- У Феодосії базується Феодосійський окремий батальйон морської піхоти українських ВМС. Переконаний, ми могли б проводити спільні заходи на полігонах бойової підготовки, демонструючи один одному свій спосіб життя, і це мало б обопільний інтерес, а головне, приносило суспільну користь, — зазначив керівник виду Збройних Сил. — Нові покоління повинні знати, що людина зі зброєю, як і людина на мотоциклі — це не загроза для суспільства, а навпаки, це люди, які готові в будь-який момент стати на захист Вітчизни, — зазначив командувач.
На завершення зустрічі командувач ВМС ЗС України вручив байкерам флотські сувеніри та прапор ВМС України.
Кримські та севастопольські байкери запросили віце-адмірала Юрія Ільїна в найближчі дні відвідати місце їх розташування, запевнили, що зі свого боку докладуть всі зусилля для якісного забезпечення спільних заходів до Дня Перемоги.

55
Довідка. 6 травня легкоатлетична естафета візьме старт на Сапун-горі (Музейний комплекс «Діорама»), і фінішує в районі бухти Козача (Музейний комплекс «35-а батарея»).

Прес-центр Командування
ВМС України