Командування ВМС України і делегація НАТО обговорили актуальні питання військового співробітництва ВМС України,Новини

DSC_0016

6 листопада, у штабі українського флоту відбулася протокольна зустріч тимчасово виконуючого обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Сергія Єлісєєва із заступником Генерального секретаря НАТО з питань політики та безпеки, Послом Трасивулосом Стаматопулосом, делегація якого перебуває у Севастополі в рамках візиту до України.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання співробітництва з Альянсом у військовій сфері, участь військових моряків в операціях під проводом НАТО, зокрема, в антипіратській операції “Океанський щит”, визначили подальші напрями та ефективні форми військового співробітництва.

У переговорах також взяли участь директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожіел, спіробітники Департаменту з питань політики та безпеки МС НАТО, представники Міністерства закордонних справ України в Криму та Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Високоповажних гостей ознайомили зі станом і перспективами реформування та розвитку вітчизняного флоту, розповіли про участь українського флоту в операціях з підтримання миру та безпеки, довели основні процеси щодо професіоналізації ВМС України та загальну систему підготовки особового складу.

Віце-адмірал Сергій Єлісєєв подякував представникам НАТО за значну увагу, яка приділяється вищим керівництвом Північноатлантичного Альянсу до українського флоту, зокрема, щодо підготовки українських активів до участі у міжнародних навчаннях та інших заходах в рамках виконання Концепції оперативних можливостей.

Своєю чергою, Посол Трасивулос Стаматопулос подякував Україні загалом та ВМС України зокрема, за значний внесок у морських операціях НАТО “Океанський щит” і “Активні зусилля” та привітав з успішною операцією, яка була проведена корабельним з’єднанням НАТО, завдяки зусиллям українського фрегату “Гетьман Сагайдачний” щодо попередження нападу на торгівельний корабель в районі Аденської затоки.

Також, в рамках візиту у місто Севастополь гості відвідали з екскурсією Національний заповідник “Херсонес Таврійський”.

DSC_0006 DSC_0012 DSC_0015 DSC_0030 DSC_0032 DSC_0045 DSC_0071

 

капітан  3  рангу  Сергій  Богданов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php:79) in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php on line 83