Гарячі новини морського піратства в Ємені та Сомалі (Анонс іноземної преси за 24.12.13) Морське піратство

piracy

ЄМЕН

23 грудня ц.р. в Ємені представники Управління цивільної авіації та влаштували страйк через суперечку з Міністерством фінансів, яке втрутилось у фінансові справи Управління цивільної авіації та заморозило їх кошти (повідомляється щодо боргу Міністерства фінансів перед робітниками цивільної авіації – 35 млн. дол.). Ця подія призвела до закриття всіх міжнародних аеропортів в Ємені. 23 грудня ц.р. міністр транспорту В.Бадхіб провів екстрену нараду в Міжнародному аеропорті м.Сана з робітниками цивільної авіації, які погодились повернутись до роботи за умови проведення зустрічі 25 грудня ц.р. з міністром фінансів. Міжнародні аеропорти після перериву на половину дня почали працювати в звичайному режимі.

www.aljazeera.com  »Yemen shuts airports amid strike»

21 грудня ц.р. в Ємені розпочались збройні сутички між урядовими військами Ємену та бойовиками-сепаратистами Південного Ємену, які прагнуть його відокремлення та визнання незалежною державою. Масові повстання бойовиків та їхні заклики помститись урядовцям Ємену спричинила смерть поважного діяча Південного Ємену шейха М.Раямі в результаті вибуху замінованого автомобіля. Відповідальність за смерть шейха на себе наразі ніхто не взяв, винних не знайдено. Джерело зазначає, що «швидше за все, це була робота «Аль Каїди»". Проте, бойовики «Харакі» (Південний сепаратистський рух Ємену) впевнені, що М.Раямі було вбито за наказом влади Ємену, яка завжди «відносилась до Південного Ємену, як до колонії». На території Південного Ємену бойовики-сепаратисти влаштували масовий безлад: зафіксовано жертви серед урядових військовиків та представників правоохоронних органів, атаковані підприємства та магазини, власниками яких є громадяни північних територій Ємену, 21 грудня ц.р.в м.Аден була спроба захоплення сепаратистами місцевого відділку міліції. З метою безпеки закрито всі школи та державні установи в Південному Ємені.

www.yemenpost.net   »Pressure is mounting in southern territories»

СОМАЛІ

23 грудня  вранці в південному районі Сомалі – м.Беледвейн та м.Гарбахарей (провінція Гедо) урядові війська Сомалі за підтримки військ Ефіопії провели масові заходи по викоріненню угрупувань ісламістської організації «Аль Шабаб». Зазначається, що ця операція по боротьбі з «Аль Шабаб» була найбільш масштабною та успішною з усіх раніше проведених в Гедо.

www.shabelle.net  23.12.13, «Final eradication of Alshabab fighters begins in Gedo region»

Повідомляється, що Президент Сомалі Х.Ш.Махмуд втрачає довіру в очах міжнародного співтовариства та власної країни. Згідно повідомлень ЗМІ м.Вашингтон, м.Лондон, м.Брюселя, м.Найробі та м.Могадішо (назви джерел не вказуються) з часу обрання на пост Президента Сомалі Х.Ш.Махмуд стикається з труднощами та засудженнями в свою адресу. Регіональні органи влади та окремі дипломати Сомалі характеризують діяльність Х.Ш.Махмуда та його наближених як «корумповану, безладну , дилетантську і небезпечну», осуджують його кланову політику, яка може спровокувати громадянську війну в країні.

www.somaliamediamonitoring.org »The Somali Federal Government Loses Credibility with the International Community»

ОМАН

19 грудня   Оман та США підписали Угоду про відкрите небо, що знімає всі обмеження на кількість рейсів, зміцнить авіазв’язки між двома країнами та надасть можливість обом країнам здійснювати обльоти територій одна одної.

www.gulfnews.com »Oman signs open skies agreement with US»

Діяльність міжнародних Військово-морських сил по протидії піратству

22 грудня ц.р. голова Правління Іспанії М.Рахой в супроводі міністра оборони Іспанії П. Морене та ін. представників правління відвідав іспанський фрегат «Alvaro de Bazan», що бере участь в операції НАТО по боротьбі з піратством «Океанський щит». М.Рахой відзначив великий внесок команди фрегату у забезпечення морської безпеки та відданість екіпажа своїй справі.

www.mc.nato.int »Spanish President Rajoy visits NATO Counter-Piracy Flagship»

Щодо діяльності інших країн із запобігання піратству в регіоні Африканського рогу та Сомалі

Повідомляється, що в 2014 р. ЄС очолить Контактну групу по боротьбі з піратством поблизу узбережжя Сомалі (в 2013 р. дану групу очолювали США). Наголошується, що головною метою головування ЄС в Контактній групі є звільнення всіх 50 заручників, які наразі знаходяться в полоні у піратів.

Довідково: Контактна група по боротьбі з піратством поблизу узбережжя Сомалі створена 14 січня 2009 р. у виконання резолюції Ради Безпеки ООН. Діяльність: сприяння координації зусиль більше 60 країн та організацій, що приймають участь в боротьбі з піратством.

www.ukrinform.ua  »ЕС в 2014 году станет главным координатором международной борьбы с пиратством»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

https://diplomansy.com/diplom-spetsialista http://www.diplomansy.com/diplom-bakalavra diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/diplom-tekhnikuma-ili-kolledzha www.diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii http://www.diplomansy.com/attestat-shkoly https://diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-omsk https://diplomansy.com/kupit-diplom-v-ufe diplomansy.com/diplom-bakalavra www.diplomansy.com/diplom-magistra www.diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii www.diplomansy.com/attestat-shkoly http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-moskva www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-ekaterinburg diplomansy.com/kupit-diplom-samara diplomansy.com/kupit-diplom-chelyabinsk diplomansy.com/kupit-diplom-rostov-na-donu http://www.eonline-diploma.com https://eonline-diploma.com/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr eonline-diploma.com http://www.eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-nizhnij-tagil eonline-diploma.com/diplom-tehnikuma-v-rostove-na-donu
купить диплом в москве
http://http://school6.ru/ http://http://avb-service.ru/ http://http://koteiko.ru/ http://http://kolomna-region.ru/ http://http://investstrakh.ru/ www.altaistudent.ru tlt-room.ru http://http://bf2017.ru/ www.alex-ermakov.ru tempfile.ru amu-studio.ru http://leetoon.ru/ clinzdrav.ru www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii https://originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar http://www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass https://originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg https://originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter https://originaly-dokuments.com/gorod/omsk https://originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом университета
http://kotomatrisi.ru/ http://mianews.ru/ www.ipoboard.ru http://rus-lan.ru/ http://irbis-uni.ru/ http://http://rmusk.ru/ taxinarod.ru www.nextminecraft.ru delighta.ru http://dalrosmed.ru/ http://http://kulibinauto.ru/ www.vitroshop.ru http://mir-slovo.ru/ originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii https://originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil www.originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar https://originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg http://www.originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk https://originaly-dokuments.com/gorod/orjol www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить аттестат за 9 класс
gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-vuza-rossii https://gosznac-diplomy.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-farmatcevta http://https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit www.gosznac-diplomy.com www.gosznac-diplomy.com http://https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-sssr www.gosznac-diplomy.com
купить аттестат за 9 класс
www.diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/ diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/ diplom-belarus.com diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/другие-документы/свидетельство-о-браке.html www.diplom-belarus.com http://http://diplom-belarus.com/купить-диплом-по-специальности/диплом-врача.html http://diplom-belarus.com/среднее-образование/купить-диплом-пту.html http://diplom-belarus.com/ diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/высшее-образование/купить-диплом-ссср.html http://http://diplom-belarus.com/ http://http://diplom-belarus.com/среднее-образование/купить-аттестат-9-классов.html www.diplom-belarus.com www.diplom-belarus.com http://http://diplom-belarus.com/среднее-образование/купить-аттестат-11-классов.html
купить диплом университета
https://originality-diplomas.com/
купить диплом о среднем образовании
rudiplomista24.com
купить диплом о среднем специальном
www.diploma-asx.com
где купить диплом
https://gosznac-diplom24.com/ diploman-doci.com
купить диплом специалиста
https://originality-diplomans.com/
купить диплом магистра
https://rudiplomista24.com/
купить диплом вуза
diploma-asx.com
купить диплом магистра
http://https://gosznac-diplom.com/ https://diploman-doci.com/
купить аттестат за 11 класс
originality-diplomans.com
купить аттестат за 11 класс
http://https://rudiplomis24.com/
купить аттестат за 9 класс
www.diploma-asx.com
купить диплом автомеханика
http://https://gosznac-diplom24.com/ http://https://aurus-diplom.com/
купить диплом техникума
originality-diplomans.com
купить диплом ссср
rudiplomis24.com
купить свидетельство о рождении
https://lands-diplom.com/
купить диплом бакалавра
gosznac-diplom24.com https://aurus-diplom.com/
купить диплом ссср
http://diplomsagroups.com/kupit-diplom-v-gorode/cherepovec.html https://originality-diploman24.com/купить-диплом-врача https://rudiplomis24.com/ Купить диплом в Москве https://originality-diploma24.com/купить-диплом-врача Купить диплом техникума www.rudiplomirovans.com www.rostov-na-donu.arena-diplomi24.com chelyabinsk.arena-diplomi24.com http://http://diplomsagroups.com/diplomy-po-specialnosti/diplom-energetika.html radiploms.com https://radiplom.com/kupit-diplom-medsestry radiplomy.com https://radiplomas.com/goroda/diplomy-v-moskve frees-diplom.com купить аттестат за 9 классов Купить диплом СССР Купить диплом педагога Купить диплом в Рязани Купить диплом фельдшера frees-diplom.com купить аттестат школы Купить диплом юриста Купить диплом бухгалтера Купить диплом в Спб Купить диплом кандидата наук russiany-diplomix.com http://https://russiany-diplomx.com/kupit-diplom-voronezh http://https://russiany-diplomana.com/kupit-diplom-krasnoyarsk www.russiany-diploman.com https://russiany-diplomany.com/kupit-diplom-voronezh www.russiany-diplomas.com Купить аттестат 9 классов Купить аттестат 11 классов Купить диплом Челябинск Купить диплом фармацевта Купить диплом кандидата наук Купить диплом Челябинск rudiplomirovany.com rudiplomirovans.com www.rudiplomirovana.com rudiplomisty.com http://rudiplomis.com/купить-диплом-казань www.rudiplomista.com http://https://diploman-doci.com/attestat-za-9-klass http://rudiplomista24.com/купить-диплом-москва rudiplomis24.com http://rudiplomirovan.com/диплом-для-иностранцев http://http://ru-diplomirovanie.com/диплом-с-реестром-купить www.ru-diplomirovan.com Купить диплом Новосибирск Купить диплом Томск Купить диплом Томск Купить диплом Томск Купить диплом врача Купить диплом кандидата наук Купить диплом для иностранцев купить свидетельство о браке Купить диплом Новосибирск Купить диплом колледжа Купить диплом в Краснодаре Купить диплом с реестром Купить диплом в СПБ https://diploman-doci.com/kupit-diplom-universiteta https://lands-diplomy.com/goroda/ekaterinburg.html купить диплом в ростове-на-дону купить свидетельство о разводе https://ru-diplomirovans.com/купить-диплом-омск http://https://ru-diplomirovana.com/диплом-техникума http://https://ru-diplomirovany.com/дипломы-по-профессии/диплом-врача-купить ru-diplomirovanay.com http://https://ru-diplomirovannie.com/диплом-для-иностранцев https://gosznac-diplomy.com/svidetelstvo-o-razvode Купить диплом бухгалтера Купить диплом строителя Купить диплом Казань Купить свидетельство о разводе Купить диплом в СПБ Купить диплом в Волгограде http://http://diplomsagroups.com/kupit-diplom-v-gorode/novosibirsk.html Купить диплом в Рязани Купить диплом в Воронеже Купить диплом СССР Купить свидетельство о браке Купить диплом в Екатеринбурге Купить диплом в Омске Купить диплом в Красноярске Купить диплом Купить диплом в Омске http://https://goznakov-diplom.com/kupit-diplom-sssr https://goznakov-diploms.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie www.goznakov-diplomy.com www.goznakov-diploma.com http://https://goznakov-diploman.com/kupit-diplom-v-ekaterinburge https://goznakov-diplomans.com/kupit-diplom-medicinskogo-uchilishha goznakov-diplomx.com www.diploman-doci.com