Морська піхота готується до міжнародних операцій (ФОТО) ВМС України

DSC_1763_exposure

У Криму на полігоні Чорноморського тренувального центру морської піхоти ВМС України завершився ряд полігонних навчань з бойовими стрільбами особового складу 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти. Старший керівник стрільб на полігоні — капітан 3-го рангу Юрій Барна.

Протягом минулого тижня на полігоні проходила вогнева підготовка військовослужбовців-контрактників, які входять до складу ротно-тактичних груп. «Чорні берети» відточували майстерність ведення вогню з особистої зброї.

-                  Хлопці стріляють влучно та виконують навчальні вправи бойових стрільб на «відмінно» та «добре», — повідомив капітан 3-го рангу Юрій Барна

Він зазначив, що інтенсивність стрільб в батальйоні дуже висока.

- Деякі контрактники в хорошому розумінні «втомлюються» від стрільб. Наприклад, ротно-тактичні групи виконували стрільби за день-ніч по 6-8 раз. Тобто на одного військовослужбовця виділялось біля 200 патронів на добу.

Крім того тиждень на полігоні завершився водінням автомобільної техніки. Збори водіїв проводить заступник командира батальйону з озброєння майор Олександр Понятов. І вже цього тижня планується провести 70 кілометровий марш.

Нагадаємо, що визначені підрозділи батальйону знаходяться на бойовому чергуванні в БТГ ЄС «HELBROC» та Силах реагування НАТО. За словами Юрія Барни, бойові чергування — це певний етап у житті підрозділів. «Це велика відповідальність щодо можливих майбутніх дій підрозділів, які можуть бути підняті за командою», — підкреслив Юрій Барна. Також у 2014 році планується залучити «чорних беретів» до оглядової команди під час міжнародних навчань «BLACKSEAFOR», а також до бойових чергувань в акваторіях Чорного та Середземного морів.

Вже сьогодні українські морські піхотинці мають високий вишкіл і продовжують інтенсивно готуватися до міжнародних навчань та операцій.

Руслан Семенюк, фото автора

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php:79) in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php on line 83