Романтика української морської піхоти (ФОТО) ВМС України,Фоторепортаж

DSC_1323_exposure

«Любов до зброї – це любов до життя, або чому я проміняв білий ковпак на чорний берет»

Від чого залежить життя воїна? Від його любові до зброї. Це прописну істину зайвий раз підтверджують навчання «чорних беретів», що тривають у Криму на полігоні Чорноморського тренувального центру морської піхоти ВМС України.

Тут проходять бойові стрільби воїнів 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти. Старший керівник стрільб на полігоні — капітан 3-го рангу Юрій Барна.

Вдень та вночі «чорні берети» влучно стріляють зі спареного кулемету КПВТ, ПКТ в рамках зборів навідників-операторів БТР-80. Мета полігонних навчань – на практиці закріпити і вдосконалити навички досвідчених військовослужбовців, ознайомити і навчити «новачків»…

Але щоб влучити, треба додати неабияких зусиль. Адже стрільба з броньованих машин ведеться по «БТРам» умовного противника з відстані 900 метрів, а по кулеметній обслузі і ростових фігурах з відстані 400 метрів.

Лейтенант Тарас Семків є керівником стрільби на танковій директрисі, де проходять стрільби з БТРів:

-                  Тут біля 80 відсотків молодих кулеметників, які з броньованої техніки стріляють вперше, — розповів офіцер.

А ось і «новачок» — Сергій Калюцкій. Йому 20 років, родом він з Одеси. Після стрільби з КПВТ лише встигає перевести дух, і треба знов готуватися до наступних.

- В морській піхоті служу вже 8 місяців, — говорить матрос. — З крупнокаліберного кулемету сьогодні стріляв вперше. Сподобалось. «Піхоту» — уразив, а «БТР» — обстріляв.

Сергій поділився враженнями від військової служби в морській піхоті:

-                  Враження — дуже добрі і позитивні, — з усмішкою говорить юнак. — Хочу продовжувати тут службу. Сподіваюсь підписати ще не один контракт. Подобається колектив, спілкування, ставлення до матросів офіцерів і сержантів. Між матросами відносини теж дуже позитивні. Часто проводяться навчання і стрільби. Хочу отримати добру підготовку і потрапити на міжнародні навчання.

До речі, Сергій не просто вчорашній школяр. Свого часу він зробив рішучий крок і проміняв білий ковпак повара і ресторанну сільничку на «чорний берет» і солоний піт на обличчі!

За спиною Сергія середньо-спеціальна освіта. Рік назад він закінчив Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де отримав фах повара-технолога 5-го розряду. Але сьогодні його вибір – морська піхота!

- Заробляю 3000 гривень. І в порівнянні з однокашниками в мене положення краще. Багато хто просто не знайшов роботу. І наразі більше мене ніхто не заробляє, — впевнено посміхається юнак…

По завершенню старший керівник стрільби, капітан 3-го рангу Юрій Барна детально проаналізував хід стрільб, а матросам, сержантам, офіцерам надав життєві поради щодо досягнення стовідсоткового успіху у бойовій підготовці. Зокрема він сказав:

- Любіть свою зброю і дбайте про неї. Адже у бою від зброї залежатиме ваше життя.

За словами Юрія Барни, головне — у воїнів є бажання вчитися і вогонь в очах:

- Не скажу, що у всіх, але ми зробимо — щоб у всіх ста відсотків. Багато залежить від самих керівників на ділянках. Ось є у нас молодий лейтенант. У нього у самого вогонь в очах. І якщо йому самому цікаво вчити інших, то і матроси будуть з задоволенням виконувати його накази.

«Вірний завжди!» – такий девіз морських піхотинців. І ті, хто складав урочисту клятву, щодня своїми вчинками підтверджують її слова, зміцнюють дух і вдосконалюють особисті навички на славу морській піхоті!

Руслан Семенюк, полігон морської піхоти, АР Крим.

Фото автора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php:79) in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php on line 83
https://diplomansy.com/diplom-spetsialista http://www.diplomansy.com/diplom-bakalavra diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom https://diplomansy.com/diplom-tekhnikuma-ili-kolledzha www.diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii http://www.diplomansy.com/attestat-shkoly https://diplomansy.com/kupit-diplom-nizhnij-novgorod http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-omsk https://diplomansy.com/kupit-diplom-v-ufe diplomansy.com/diplom-bakalavra www.diplomansy.com/diplom-magistra www.diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii www.diplomansy.com/attestat-shkoly http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-moskva www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-ekaterinburg diplomansy.com/kupit-diplom-samara diplomansy.com/kupit-diplom-chelyabinsk diplomansy.com/kupit-diplom-rostov-na-donu http://www.eonline-diploma.com https://eonline-diploma.com/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr eonline-diploma.com http://www.eonline-diploma.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii-nizhnij-tagil eonline-diploma.com/diplom-tehnikuma-v-rostove-na-donu
купить диплом в москве
http://http://school6.ru/ http://http://avb-service.ru/ http://http://koteiko.ru/ http://http://kolomna-region.ru/ http://http://investstrakh.ru/ www.altaistudent.ru tlt-room.ru http://http://bf2017.ru/ www.alex-ermakov.ru tempfile.ru amu-studio.ru http://leetoon.ru/ clinzdrav.ru www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii https://originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar http://www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass https://originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg https://originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter https://originaly-dokuments.com/gorod/omsk https://originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом университета
http://kotomatrisi.ru/ http://mianews.ru/ www.ipoboard.ru http://rus-lan.ru/ http://irbis-uni.ru/ http://http://rmusk.ru/ taxinarod.ru www.nextminecraft.ru delighta.ru http://dalrosmed.ru/ http://http://kulibinauto.ru/ www.vitroshop.ru http://mir-slovo.ru/ originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass https://originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii https://originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil www.originaly-dokuments.com/gorod/vologda http://www.originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar www.originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar https://originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg http://www.originaly-dokuments.com/attestaty originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter http://www.originaly-dokuments.com/gorod/omsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk www.originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg https://originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk https://originaly-dokuments.com/gorod/orjol www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher http://www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить аттестат за 9 класс
gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-vuza-rossii https://gosznac-diplomy.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-farmatcevta http://https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit www.gosznac-diplomy.com www.gosznac-diplomy.com http://https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-sssr www.gosznac-diplomy.com
купить аттестат за 9 класс
www.diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/ diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/ diplom-belarus.com diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/другие-документы/свидетельство-о-браке.html www.diplom-belarus.com http://http://diplom-belarus.com/купить-диплом-по-специальности/диплом-врача.html http://diplom-belarus.com/среднее-образование/купить-диплом-пту.html http://diplom-belarus.com/ diplom-belarus.com http://diplom-belarus.com/высшее-образование/купить-диплом-ссср.html http://http://diplom-belarus.com/ http://http://diplom-belarus.com/среднее-образование/купить-аттестат-9-классов.html www.diplom-belarus.com www.diplom-belarus.com http://http://diplom-belarus.com/среднее-образование/купить-аттестат-11-классов.html
купить диплом университета
https://originality-diplomas.com/
купить диплом о среднем образовании
rudiplomista24.com
купить диплом о среднем специальном
www.diploma-asx.com
где купить диплом
https://gosznac-diplom24.com/ diploman-doci.com
купить диплом специалиста
https://originality-diplomans.com/
купить диплом магистра
https://rudiplomista24.com/
купить диплом вуза
diploma-asx.com
купить диплом магистра
http://https://gosznac-diplom.com/ https://diploman-doci.com/
купить аттестат за 11 класс
originality-diplomans.com
купить аттестат за 11 класс
http://https://rudiplomis24.com/
купить аттестат за 9 класс
www.diploma-asx.com
купить диплом автомеханика
http://https://gosznac-diplom24.com/ http://https://aurus-diplom.com/
купить диплом техникума
originality-diplomans.com
купить диплом ссср
rudiplomis24.com
купить свидетельство о рождении
https://lands-diplom.com/
купить диплом бакалавра
gosznac-diplom24.com https://aurus-diplom.com/
купить диплом ссср