Бразилія запропонувала Україні розробити спільний проект військового корабля Новини

1375291289_korvet

f407cae1b068Бразилія запропонувала «Укроборонпрому» розробити спільний проект військового корабля класу «корвет».

В Україні на запрошення генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Сергія Громова перебувала делегація ВМС Федеративної Республіки Бразилія на чолі з контр-адміралом Петроніо, координатором Програми з модернізації ВМС Бразилії. Її представники висловили зацікавленість  у налагодженні співпраці з кораблебудівними підприємствами Концерну.

Під час відвідування ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» та ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара » делегація ознайомилася з науково-виробничими можливостями цих підприємств. До цього заходу були залучені керівники ДП ХДЗ «Паллада» і ДП «НВКГ» Зоря — Машпроект «.

[ad]

Бразильська сторона вивчила хід реалізації української програми «Корвет», яка здійснюється за участю підприємств Укроборонпрому, враховуючи старт аналогічної програми в Бразилії. Під час переговорів бразильська сторона запропонувала залучити ДП «ОПЦК» до розробки проекту корабля, а також висловила надію про можливість укладення міжурядової угоди про співпрацю в реалізації програми «Корвет».

Представник ДП ХДЗ «Паллада» ознайомив гостей з Бразилії з можливостями заводу в сфері докобудування. Бразильська сторона зацікавилася можливістю навчання своїх фахівців технологіям будівництва пірса і плавучого доку для базування та ремонту атомних підводних човнів, будівництво яких передбачено урядом Бразилії.

Бразильська делегація висловила зацікавленість у налагодженні співпраці з ДП «НВКГ» Зоря — Машпроект «в галузі газотурбобудування.

«Латинська Америка — новий, перспективний ринок для продукції українського ОПК. Для нас є вкрай важливим розвиток відносин з регіональним лідером — Республікою Бразилія. Цього року делегація ДК «Укроборонпром» приймала участь у міжнародній виставці LAAD у Ріо-де-Жанейро. Наша мета на найближче майбутнє — збільшити вдвічі експорт продукції, виробленої підприємствами Концерну, в цей регіон «, — підкреслив Генеральний директор ДК» Укроборонпром «Сергій Громов.

Український морський портал

Бразилія запропонувала Україні розробити спільний проект військового корабля
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Новый комментарии

  1. Олександр

    Кораблі майбутнього
    You Tube Кубічні колеса — поплавки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *